این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

داشبورد ابزاری مدیریتی است که از طریق رصد کردن و نمایش دادن وضعیت شاخص‌های کلیدی مرتبط با عملکرد واحد سازمانی، یک نگاه کلی از وضعیت کسب و کار ارایه می‌دهد. مهمترین مزیت داشبورد این است که دیتاهای بسیار زیاد و ارتباطات پیچیده سازمانی را بصورت نمودارهای ساده و قابل فهم ارایه می‌کند؛ طوری که مدیران با یک نگاه کلی می‌توانند بفهمند وضعیت کنونی کسب و کارشان چطور است و تصمیم‌گیری‌های سریع و بهینه انجام دهند.

سرفصل دروس

۱٫ دوره اکسل پیشرفته با رویکرد طراحی داشبورد/ ۴۰ ساعت
توابع پیشرفته در اکسل، نمودارها در اکسل، طراحی نمودارهای داینامیک (ترکیب مباحث نمودار و توابع)، فرم کنترل‌ها (Form Control) و نحوه استفاده از آن در داشبوردها، آموزش ماکرو و برنامه‌نویسی مقدماتی با VBA، آشنایی با دیتامدلینگ یا نحوه‌ی صحیح ذخیره کردن دیتاها (متریک‌ها – شاخص‌ها – رابطه‌ها)، ارتباط با دیتابیس‌ها و پاک‌سازی دیتاها (نرمال سازی) از طریق پاورکوئری (Power Query)، تحلیل داده‌ها از طریق پیوت تیبل (Pivot Table)، مدل‌سازی و انجام محاسبات از طریق پاور پیوت (Power Pivot)

پاسخ به برخی از سوال های متداول

آیا در پایان هر درس امتحان گرفته خواهد شد؟

بله. شما موظف به شرکت و قبولی در امتحانات هستید. اگر چنانچه در امتحان قبول نشوید، باید با پرداخت ۵۰ هزار تومان هزینه  آزمون مجدد، در امتحان شرکت کنید.

چگونه می‌توانم اطلاعات بیشتری دریافت کنم؟

در صورت ثبت‌نام نقدی، در همین صفحه با انتخاب زمان برگزاری مورد نظر و تکمیل اطلاعات، به درگاه پرداخت متصل می‌شوید و پس از پرداخت، ثبت نام شما نهایی خواهد بود.
ثبت‌نام اقساطی به صورت حضوری در محل مرکز آموزش حسابداران خبره با ارائه چک طبق فواصل مشخص شده در آیین‌نامه انجام خواهد شد.

برای ثبت‌نام چه کار باید بکنم؟

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان ما در واحد مشاوره و ثبت‌نام مشورت کنید.

۰۴۱-۳۳۳۵۱۲۸۶

محل برگزاری دوره‌های آموزشی کجاست؟

دوره‌های آموزشی حضوری:

در ساختمان اصلی مرکز آموزش حسابداران خبره به نشانی: خیابان آزادی ، تقاطع مارالام ، ساختمان راشدی ، پلاک ۱۲۲ ، طبقه اول ، محاسبه گران خبره

دوره‌های آموزشی آنلاین و غیرحضوری (آفلاین):

از طریق نرم‌افزار “ADOBE CONNECT” برگزار شده و نیاز به حضور در مرکز آموزش ندارید.

ثبت نام